Izvor: S media, 16.Nov.2010, 00:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Afelaj od januara u Barsi
Vezista PSV Ajndhovena Ibrahim Afelaj nastaviće karijeru u Barseloni, potvrdio je fudbalerov agent Rob Jansen. Realizacija transfera dogodiće se u januarskom prelaznom roku.
Nakon višenedeljnih špekulacija da li će i gde virtuozni plejmejker nastaviti karijeru, dileme više nema. Dva kluba su sve dogovorila između sebe a Afelajev agent tek treba da sedne za sto sa čelnicima Katalonaca i isposluje za svog klijenta što bolje finansijske uslove, mada kako kaže, ima još vremena >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << za to.
Afelaj se seli u Premijer ligu
Bez najboljeg na PSV
- To će sigurno potrajati. Konačan dogovor još nije postignut, a kad se to desi obavestićemo medije - najavio je Jansen.
Afelaj je nedavno istakao da bi voleo da igra sa Leom Mesijem i da mu laska interesovanje Barselone.
- Počastvovan sam što me želi Barselona i spreman sam da se već u januaru preselim na "Kamp Nou" ali treba biti strpljiv kada je reč o konačnom dogovoru.






