Adebajor: Ne mogu ni da jedem

Izvor: RTS, 13.Jan.2010, 21:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Adebajor: Ne mogu ni da jedem

Fudbaler Mančester sitija Emanuel Adebajor izjavio je da još nije spreman da se vrati na teren posle terorističkog napada u Angoli u kojem su poginula dvojica članova reprezentacije Toga.

"Potrebno mi je vreme kako bih se oporavio od svega. Toliko mi je teško da ne mogu ni da jedem. Ljudi iz Mančester sitija su mi rekli da imaju razumevanja za sve kroz šta prolazim", kazao je Adebajor, koji je kapiten Toga.

U napadu, koji se desio prošle nedelje, poginuli su >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << vozač autobusa, portparol reprezentacije Togaa i trener golmana te selekcije.

Selekcija Togaa povukla se sa Kupa afričkih nacija koji se igra u Angoli.

Adebajor je ove sezone za Mančester siti odigrao 14 utakmica i postigao šest golova.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.