Abu Dijabi opet povređen

Izvor: B92, 28.Mar.2013, 18:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Abu Dijabi opet povređen

Vezni fudbaler Arsenala Abu Dijabi definitivno nema sreće, povredio je ligamente kolena i odustvovaće sa terena najmanje devet meseci.

Sa stadiona Emirati potvrđeno je da je Francuz doživeo povredu levog kolena na treningu.

"Posle konsultacija sa specijalistima, Abu će morati na operaciju. Nakon toga ga očekuje oporavak koji će trajati verovatno do početka 2014", navedeno je u saopštenju Arsenala.

Serija Dijabijevih povreda počela je 2006. godine kada mu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je polomljen zglob u duelu sa Denom Smitom iz Sandarlenda.

On je prošle sezone odigrao samo pet utakmica, očekivao se njegov potpuni oporavak na početku ove, ali ga je u septembru zadesila povreda butine.

Za Arsenal je nastupio ukupno 123 puta i postigao 14 golova, dok je dres reprezentacije Francuske nosio na 16 utakmica.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.