AUUU, KAKVA BOMBA: Barselona je živa! Mesi raketom probušio Navasa (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 10.Mar.2021, 22:58

Još jedna magija omalenog Argentinca.

Fudbaleri Barselone gostuju PSŽ-u u revanš susretu osmine finala Lige Šampiona. Sveci su u Pariz doneli prednost od 4:1, a dodatno je razliku produbio Kilijan Mbape pogotkom sa bele tačke u 31. minutu.

Međutim, Katalonci se nisu predavali. Samo šest minuta kasnije, Lionel Mesi je pravom raketom doneo Barsi izjednačnje i nadu za preokret u drugom poluvremenu.

Mesi je prihvatio dodavanje bliže svojoj polovini nego golu Kejlora Navasa, povukao je Argentinac loptu 10-tak metara i raspalio levicom - iskusni Kostarikanac je bio nemoćan.