AUGZBURG NAUČIO LEKCIJU: Nikada ne treba dati Bajernu gol prvi, u suprotnom pukne petarda! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 11.Mar.2023, 18:56

Rutinska pobeda Bavaraca! Minhenski Bajern ubedljivo je savladao Augzburg u 24. kolu Bundeslige – 5:3. Bila je to utakmica puna golova, a prvi su mrežu tresli gosti. Poveli su nakon samo dva minuta golom Beriše. Međutim, do kraja prvog poluvremena bilo je 4:1 za Bajern. Kanselo je u 15. minutu doneo izjednačenje na asistenciju Sanea, […]
The post AUGZBURG NAUČIO LEKCIJU: Nikada ne treba dati Bajernu gol prvi, u suprotnom pukne petarda! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.