ARAUHO IZVUKAO REMI: Podela bodova na Nou Kampu

Izvor: SrbijaDanas.com, 20.Sep.2021, 23:29

Izvukli se.

Fudbaleri Barselone odigrali su nerešeno na svom terenu u petom kolu La lige protiv Granade. Bilo je 1:1.

Prvi pogodak je postignut u drugom minutu meča. Strelac je bio Domingos Duarte, glavom.

Pokušavala je Barselona u nastavku utakmice da preokrene situaciju, ali su sve to bili jalovi pokušaji "Katalonaca". Sve do 90. minuta kada je Arauho postigao izjednačujući gol.

Ovim remijem se još više drma klupa stratega Ronalda Kumana. >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << U prva četiri kola već su jednom "kiksnuli", na gostovanju Bilbau. A situaciju je pogoršao i ubedljiv poraz od Bajerna (0:3) u Ligi šampiona.

"Katalonci" su trenutno na sedmom mestu sa osam bodova, dok Granada ima tri boda i nalazi se na mestu broj 17.

Barselona u sledećem kolu igra protiv Kadiza u gostima. Granada dočekuje Sosijedad.