Izvor: B92, 11.Mar.2005, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
AP Liga: Svislajon Takovo na pobedu
Košarkaš Svislajon Takova Miroslav Marković izjavio je da će Vrščani na gostovanju kraljevačkom Mašincu u 21. kolu Atlas Pils Juba lige Srbije i Crne Gore pokušati da pobedom obezbede mirniji nastavak takmičenja.
Bek vršačkog tima je dodao da u sutrašnjoj utakmici nema favorita, ali je ocenio da je domaći teren ipak blaga prednost za Kraljevčane.
Marković je izrazio očekivanje da utakmica neće biti lepa za gledanje, već borbena i neizvesna, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << jer obe ekipe žele bodove.
"Utakmica možda ima veći značaj za Mašinac zato što im i u slučaju pobede predstoji velika borba za opstanak. Pokušaćemo pobedom da obezbedimo mirnije naredne utakmice. Raspored nam je povoljan, a dva boda iz sutrašnjeg meča puno bi nam značila kako bi uhvatili priključak za ekipama iz gornjeg dela tabele", rekao je Marković. Problem Svislajona je povreda najboljeg igrača Save Rajkovića čiji je nastup na sutrašnjem meču još neizvestan.













