Izvor: B92, 16.Jan.2007, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
AO: Đoković 'pregazio' Masua
Najbolji srpski teniser Novak Đoković lako je obezbedio prolaz u 2. kolo Otvorenog prvenstva Australije.
Đoković je na početku turnira u Melburnu 'pregazio' Čileanca Nikolasa Masua kojem je u tri seta dozvolio samo dva gema, 6:1, 6:1, 6:0.
Meč je trajao samo 81 minut, a Đoković, koji je postavljen za 14. nosioca, dominirao je tokom celog duela (odnos u osvojenim poenima 84-44, direktni poeni 36-11, asovi 5-1).
U 2. kolu Đoković će igrati protiv Španca Felisijana Lopeza, koji je bio bolji od Amerikanca Vilsona sa 3:0, 6:3, 6:3, 6:2.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



