ABA: Budućnost pobedila u Laktašima

Izvor: B92, 08.Okt.2014, 20:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ABA: Budućnost pobedila u Laktašima

Košarkaši Budućnosti došli su do druge pobede ove sezone u ABA ligi, pošto su u drugom kolu pobedili Igokeu u Laktašima sa 70:62.

Podgoričani su tako zadržali maksimalni skor i na čelu tabele su se pridružili Crvenoj zvezdi i Olimpiji, a priliku da učine isto imaju Partizan ili Krka.

S druge strane, izabranici Vlada Jovanovića pretrpeli su i drugi poraz, pa su na samom začelju tabele sa Cedevitom, Cionom i Metalcem.

Budućnost je bila ubedljiva >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u prvoj četvrtini, koju je dobila sa 18:8, a iako je domaći tim pokušao da se vrati, Podgoričani nisu dozvolili iznenenađenje.

Podgoričane je do pobede predvodio Bojan Subotić sa 19 poena i četiri skoka, dok je Džejms Rejnolds upisao 12 poena i jedini još imao dvocifreni učinak.

Kod Aleksandrovčana, Duško Bunić se istakao sa 20 poena i sedam skokova, dok je Đorđe Drenovac imao 12 poena.

U narednom kolu, koje se igra tokom vikenda, Igokea gostuje Solnoku, dok Budućnost dočekuje MZT Skoplje.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.