Izvor: Mondo, 26.Nov.2017, 22:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
A, ovako se Barsa "krade" (VIDEO)
Barselona u derbiju protiv Valensije postigla gol, ali ga sudije nisu videle.
Foto: Twitter/Screenshot
I dok su u nedelju imali priliku da u Italiji na delu vidimo VAR tehnologiju i kako Lacio zbog nje ispušta pobedu, a Fiorentina osvaja bod, u Španiji se dešavalo nešto zbog čega se i uvode tehnološke inovacije u svetu fudbala.
Ali...
Barselona u derbiju na Mestaji protiv Valensije nije imala sreću da video tehnologija presudi u njenu koristi, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << što je prethodno morao da uradio glavni sudija Ignasio Iglesijas.
Lionel Mesi je postigao 21. gol protiv Valensije, ali on nije priznat, jer arbitri nisu konstatovali da je lopta posle udarca Argentica i greške Neta za pola metra prešla gol liniju.
Uzalud su se žalili igrači Barselone, čak su zbog toga mogli i da prime gol iz kontre...
Twitter Embed Code
¡¡LE ROBAN AL BARCELONA!! Al 30 Messi anota claramente un gol y el árbitro no lo marca...
pic.twitter.com/kfACuXS8A0
— Yo Amo El FútbolMx (@YoAmoElFutbolMX) 26. новембар 2017.
¡¡LE ROBAN AL BARCELONA!! Al 30 Messi anota claramente un gol y el árbitro no lo marca... pic.twitter.com/kfACuXS8A0— Yo Amo El FútbolMx (@YoAmoElFutbolMX) 26. новембар 2017.












