Izvor: RTS, 14.Apr.2024, 18:34

Петровић у 95. минуту донео победу Војводини против ТСЦ-а, Радник изненадио Напредак у Крушевцу

Фудбалери Војводине савладали су ТСЦ резултатом 3:2 у мечу 30. кола Суперлиге Србије.
Војводина је повела у деветом минуту голом капитена Дејана Зукића, да би Норман Кембел удвостручио вођство у 44. минуту.

ТСЦ је нешто одлучније ушао у наставак >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << меча и успео да смањи предност домаћих голом Ифета Ђаковца у 48. минуту.
Војводина је у 70. минуту преко Кејлеба Задија успела да постигне још један погодак, али је он поништен због фаула.
Екипа Жарка Лазетића је то искористила и голом Саше Јовановића у 79. минуту дошла до изједначења, али су бодови ипак остали у Новом Саду.
У петом минуту надокнаде Његош Петровић је постигао трећи погодак за своју екипу и донео вредну победу Војводини у борби за Европу.

Радник дошао до друге пролећне победе Фудбалери Радника били су бољи од Напретка у Крушевцу резултатом 2:0 и на тај начин су дошли до друге победе у пролећном делу сезоне.
Стрелци за гостујућу екипу били су Харис Хајдаревић у 11. минуту и Борко Дуроњић у 88. минуту.

Упркос победи, екипи из Сурдулице ће само теорија бити савезник у покушају да избегну испадање.