Izvor: RTS, 16.Dec.2023, 17:36

Младост у 90. минуту имала бод у Крушевцу, па остала на нули осам минута касније

Фудбалери Војводине победили су као гости нишки Раднички резултатом 1:0, док је Напредак у Лучанима савладао Младост резултатом 2:1, у мечевима 19. кола Суперлиге Србије.
Само пет дана после победе над Партизаном, Раднички је на домаћем терену поражен >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << од Војводине. Стрелац гола за победу "лала" био је Матеус Индио у 49. минуту, после додавања Андрије Радуловића.
Војводина је победом скочила на пето место са 28 бодова, док је Раднички претпоследњи са 16.
Напредак је у Лучанима повео голом Лазара Зличића у 25, минуту, а асистент је био Урош Љубомирац. Кад је Патрик Eзе Фрајдеј дао гол у 90+1. минуту деловало је да је сачувао домаће пораза.
Ипак, у дубокој надокнади, у 90+8. минуту, Напредак је стигао по победе аутоголом Ивана Милошевића. Младост је седма са 25 бодова, а Напредак 11. са 20.
Оба тима у наредном колу играју против српских представника у Европи ове јесени. Лучанци гостују код Чукаричког, а Напредак долази пред ноге ТСЦ-у.