50.000 navijača Boke pravilo haos

Izvor: B92, 13.Dec.2012, 15:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

50.000 navijača Boke pravilo haos

Više od 50 hiljada navijača Boke Juniors našlo se na ulicama Buenos Ajresa kako bi proslavilo tradicionalni "Dan navijača" 12. decembra.

Početak dana protekao je uz mirnu šetnju i navijačke pesme, koja je rezultirala samo zakrčenjem saboraćaja , da bi se kasnije u toku dana sve pretvorilo u divljanje, nerede i sukobe sa policijom.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

(VIDEO) Ovako izgleda kada polude navijači Boke

Izvor: Press, 13.Dec.2012

Skoro 50 hiljada navijača Boke Juniors izašlo je na ulice Buenos Ajresa kako bi proslavilo tradicionalni "Dan navijača" 12. decembar. Međutim sve je preraslo u opšti haos.

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.