Izvor: RTS, 08.Mar.2024, 23:45

Наполи и Торино поделили бодове на отварању 28. кола Серије А

Фудбалери Наполија и Торина ремизирали су резултатом 1:1 у мечу 28. кола Серије А.
Након првог полувремена које је протекло без голова, Квича Кварачкелија је довео домаћи тим у предност у 61. минуту.
Међутим, само три минута касније изједначио је >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Антонио Санабрија и испоставиће се поставио коначан резултат утакмице.
Српски репрезентативац Вања Милинковић Савић одиграо је цео меч за гостујући тим.
У наредном колу Наполи гостује Интеру, док ће Торино играти у гостима са Удинезеом.