Izvor: RTS, 09.Apr.2024, 11:01

Урош Плавшић најкориснији играч 26. кола АБА лиге

Кошаркаш Меге Урош Плавшић проглашен је за најкориснијег (МВП) играча 26. кола регионалне АБА лиге.
Урош Плавшић је у победи Меге над Игокеом у Лакташима (92:78) за 26 минута на паркету постигао 17 поена, ухватио је 16 лопти, уписао по две асистенције и >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << блокаде и једну украдену лопту, за индекс корисности 36.
Плавшић је други пут изабран за МВП играча кола, пошто је претходно био најбољи и у 21. рунди АБА лиге у победи Меге над Крком (106:91).
Кошаркаши Меге су укупно шест пута ове сезоне добили признање за најкориснијег играча кола - три пута је МВП био Стефан Миљеновић, два пута Плавшић и једном Никола Топић, пре него што се вратио у Црвену звезду.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.