Izvor: RTS, 28.Dec.2023, 16:27

РСС: Александра Стаменић и Дејан Милосављев најбољи у 2023. години

Лево крило женске репрезентације Александра Стаменић проглашена је за најбољу рукометашицу Србије, док је голман мушког националног тима Дејан Милосављев изабран за најбољег српског рукометаша у 2023. години, саопштио је Рукометни савез Србије.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Најбоља рукометашица и рукометаш су изабрани на основу гласова капитена и тренера клубова Суперлиге Србије.

За најперспективнију рукометашицу проглашена је Татјана Чинку, која је била најбољи голман кадетског Европског првенства. Најбољи леви бек СП за јуниоре, а сада члан сениорске репрезентације Србије Милош Кос изабран је за најперспективнијег српског рукометаша.
"Заједница судија и контролора РСС наградила је судијски пар Боричић - Марковић, док је награда за тренера године у избору Заједнице тренера РСС отишла у руке стратега Војводине Бориса Ројевића. РК Војводина је добила посебно признање као знак захвалности што је вратила српски рукомет на клупску европску сцену освајањем ЕХФ Купа. Прознање је у име новосадске екипе примио председник УО Војводине Душан Бајатовић", наводе из РСС.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.