Izvor: RTS, 22.Apr.2023, 21:04

Одбојкаши Партизана на корак до титуле, воде против Војводине 2:0 у финалу

Одбојкаши Партизана повели су 2:0 у финалној серији плеј-офа Суперлиге против Војводине, пошто су савладали Новосађане 3:1 (25:18, 17:25, 25:16, 25:20).
Меч је трајао 119 минута, а црно-беле још једна победе дели до трипле круне, јер су већ освојили Суперкуп и Куп >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Србије.
Екипа Бојана Јанића освојила је први сет резултатом 25:18, али су Новосађани узвратили у другом и после 25:17 изједначили резултат.
Црно-бели су убедљиво добили трећи сет 25:16, да би и у четвртом били бољи ривал – 25:20.
Трећи меч финалне серије одиграће се у уторак у Новом Саду.