Izvor: RTS, 06.Nov.2023, 20:09

Раднички 1923 убедљиво славио у Суботици

Фудбалери крагујевачког Радничког су савладали Спартак 3:1 (0:0) у Суботици у мечу 14. кола Суперлиге Србије. ИМТ је победио 4:0 Напредак у Крушевцу, а по два гола су постигли враћа Лука и Милош Луковић.
После првих 45 минута без голова, Крагујевчани су >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << ти који су боље кренули у наставку меча и то је резултирало променом на семафору.
Килијан Бевис је у 65. минуту довео Раднички у вођство 1:0, па је у 80. минуту учествовао као асистент у поготку Милана Видакова. Тријумф је запечатио аутогол Дејана Керкеза у 83. минуту. Утешни погодак за Спартак дело је Андреја Тодорског у 86. минуту.
Раднички 1923 у 15. колу дочекује Вожвовац, док Спартак гостује код Јавора у Ивањици.
ИМТ је славио 4:0 у Крушевцу против Напретка, а главне звезде дуела били су браћа Луковић са по два гола. Млађи Милош (17) је био стрелац у 30. и 70. минуту, а старији Лука (27) се уписао у стрелце у 30. минуту из пенала и у 70. минуту.
Следећи противник ИМТ-а је Младост, док Напредак гостује код Радника.