Izvor: RTS, 10.Dec.2023, 16:20

Без победника у дуелу Радника и Вождовца, Чукарички славио у Ивањици

Фудбалери Радника и Вождовца одиграли су у Сурдулици нерешено 1:1, у мечу 18. кола Суперлиге. Чукарички у Ивањици савладао екипу Јавора 2:1.
Гости из Београда повели су голом Џуниора Флемингса у 14. минуту, а асистент нападачу са Јамајке био је Никола >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Зечевић.
Домаћин је до изједначења и бода стигао аутоголом Вукашина Ђурђевића у 81. минуту.
Радник је остао последњи на табели са 11 бодова, док Вождовац на седмом месту има 22.
Радник у наредном колу гостује Новом Пазару, док ће Вождовац дочекати Железничар.
Чукарички је у Ивањици савладао екипу Јавора 2:1.
Предност гостима донео је Ђорђе Ивановић у 8. минуту, да би изједначио Радивој Босић у 55. минуту. Коначан резултат поставио је Никола Станковић у 88. минуту.