Izvor: RTS, 09.Dec.2023, 00:23

Јувентус минималним резултатом бољи од Наполија

Фудбалери Јувентуса победили су Наполи резултатом 1:0 у дербију 15. кола Серије А. Срспки репрезентативац Душан Влаховић изашао је из игре у 70. минуту због повреде.
Јувентус је до 11. тријумфа у сезони и осамио се на врху табела са бодом, али и утакмицом >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << више од другопласираног Интера, док је Наполију ово други пораз заредом и тренутно заузимају пету позицију у италијанском првенству.

Стрелац победоносног гола за "стару даму" био је Федерико Гати у 51. минуту. Уз Влаховића у стартној постави Јувентуса био је и Филип Костић који је био на терену до 83. минута.
Влаховић је напустио терен у 70. минуту, а још увек није утврђено колики је интензитет повреде српског нападача.
У наредном колу Јувентус ће играти против Ђенове, а Наполи ће дочекати Каљари.