Izvor: RTS, 08.Dec.2023, 20:58

Митровић поново стрелац у победи Ал Хилала

Александар Митровић постигао је гол из пенала у победи Ал Хилала 2:1 против Ал Тае у 16. колу најквалитетније лиге Саудијске Арабије.
Репрезентативац Србије уписао је 12. гол у 13 утакмица у Премијер лиги Саудијске Арабије.

Митровић је у 30. минуту >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << реализовао пенал за 2:0, претходно је у у 20. минуту предност гостима донео Салем Ал Давсари.
Тарик Абдулах је поставио коначних 1:2 голом у 45+5. минуту.
Уз Митровића, за Ал Хилал играо је и Сергеј Милинковић-Савић који је замењен у финишу утакмице, тачније у трећем минуту надокнаде времена.
Ал Хилал тренутно заузима првом место са 44 бода, 10 више од другопласираног Ал Насра.