Izvor: RTS, 03.Dec.2023, 21:12

Бајер и Борусија Дортмунд ремизирали у дербију кола Бундеслиге

Фудбалери Бајера и Борусије Дортмунд одиграли су у Леверкузену без победника, 1:1 у дерби мечу 13. кола Бундеслиге.
Борусија је повела у петом минуту поготком Јулијана Рајерсона. Домаћи су до изједначења стигли у 79. минуту голом Виктора Бонифејса.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << /> Фудбалери Бајера нису поражени на последњих 20 утакмица у свим такмичењима и први су на табели Бундеслиге са 35 бодова, а у наредном колу гостоваће Штутгарту.
Борусија је пета са 25 бодова, а у наредном колу немачког првенства играће у Дортмунду са Лајпцигом.
Фудбалери Фрајбурга победили су као гости екипу Мајнца 1:0.