Izvor: RTS, 03.Dec.2023, 20:02

Утакмица између Волоса и Олимпијакоса прекинута због нереда навијача

Утакмица између Волоса и Олимпијакоса прекинута је у надокнади времена у другом полувремену, након што су навијачи гостујућег тима убацили сузавац на терен.
Дуел је прекинут при резултату 2:2, а након гола Јусуфа ел Арабија за 3:2 у корист Олимпијакоса.
Погодак Ел Арабија је поништен због офсајда после интервенције из ВАР собе. Навијачи Олимпијакоса су потом изазвали нереде на трибинама и бацили сузавац на терен, а главни судија је одлучио да прекине меч.
Судија Анастасиос Папапетру је меч продужио осам минута, али је одлучио да играче оба тима пошаље у свлачионицу пошто су почели нереди на трибинама.
Утакмица је на крају завршена нерешеним резултатом 2:2.