Izvor: RTS, 01.Dec.2023, 23:54

Влаховић промашио пенал, Јувентус дошао до тријумфа против Монце у финишу меча

Фудбалери Јувентуса савладали су екипу Монце 1:0 у 14. колу италијанске Серије А. Душан Влаховић прошио је пенал за екипу из Торина.
Јувентус је уписао десети тријумф у италијанском првенству, док је Монца убележила четврти пораз у сезони.
Први гол на утакмици постигао је Ендријен Рабио у 12. минуту меча. Претходно је Душан Влаховић био непрецизан са "беле тачке".
Чинило се да ће Јувентус доћи до победе минималним резулатом, али се Монца потрудила да унесе узбуђење на крају дуела.
Валентин Карбони је постигао изједначујући погодак у 92. минуту, али је Федерико Гати два минута касније био прецизан за екипу из Торина.
Јувентус ће у наредном колу играти против Наполија на свом терену, док ће Монца дочекати Ђенову.