Izvor: RTS, 13.Nov.2023, 01:50

ТСЦ поражен од Војводине на домаћем терену

Фудбалери Војводине победили су у Бачкој Тополи екипу ТСЦ-а резултатом 2:1 у мечу 15. кола Суперлиге Србије
ТСЦ је повео голом Александра Ћирковића у првом минуту. Војводина је до тријумфа стигла погоцима Андрије Радуловића у 19. и 29. минуту.
Тим >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Жарка Лазетића је трећи на табели СЛС са 26 бодова, док је Војводина четврта са 22.
Фудбалери Војводине ће у наредном колу СЛС дочекати Црвену звезду, док ће ТСЦ гостовати Партизану.
Партизана je на свом терену победили Чукарички 2:1, док је Јавор био бољи од Спартака 2:0