Izvor: RTS, 11.Nov.2023, 00:25

Борусија убедљива против Волфсбурга у Менхенгладбаху

Фудбалери Борусије савладали су у Менхенгладбаху екипу Волфсбурга 4:0, у првој утакмици 11. кола Бундеслиге.
Борусија се победом изједначила са данашњим ривалом на табели Бундеслиге, а по два гола домаћи играчи постигли су у оба полувремена.
Чванчара >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << је начео "вукове" у 16. минуту, да би Рајц у 42. дуплирао предност домаћина.
Хонорат је у 64. минуту постигао и трећи гол за Борусију, док је коначан резултат поставио Плеа у 71.
Две екипе заузимају девето и десето место на табели Бундеслиге са по 13 освојених бодова.