Izvor: RTS, 07.Nov.2023, 00:24

Тројица српских репрезентативаца заиграло у победи Торина над Рачићевим Сасуолом

Фудбалери Торина победили су Сасуоло са 2:1 на домаћем терену, у утакмици 11. кола Серије А.
Антонио Санабриа је у петом минуту довео Торино у вођство. Изједначење је стигло преко Кристијана Торствендт у 18. минуту, да би победу домаћем тиму донео Никола >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Влашић у 68. минуту.
Што се тиче српских играча на обе стране, Вања Милинковић-Савић је био стандардан на голу Торина, Иван Илић је одиграо цео меч, а Немања Радоњић је ушао у игру са клупе у 83. минуту за домаћина. Урош Рачић је ушап на терен за Сасуоло у 46. минуту.
Торино је забележио четврту победу од старта првенства и налази се на 12. месту на табели са 15 бодова, док је Сасуоло на 15. месту са четири бода мање.
Торину следи гостовање код Монце, а Сасуоло ће дочекати Салернитану.
Фрозиноне је тријумфовао над Емполијем са 2:1
Предност од 2:0 је Фрозиноне стекао головима Марвина Чунија у 58. и Аријона Ибрахимовића у 74. минуту, а коначан резултат поставио је Франческо Капуто у 86. минуту.
Екипа Фрозинонеа је тренутно 11. тим Серије А са 15 бодова, док је Емполи на претпоследњем, 19. месту са седам освојених бодова.
У наредном колу, Фрозиноне гостује Интеру, а Емполи екипи Наполија.