Izvor: RTS, 06.Nov.2023, 00:16

Костић асистент у победи Јувентуса над Фјорентином

Фудбалери Јувентуса победили су у Фиренци екипу Фјорентине резултатом 1:0 у мечу 11. кола Серије А.
Једини гол на утакмици постигао је Фабио Мирети у 10. минуту на асистенцију српског репрезентативца Филипа Костића, који је одиграо цео меч за Јувентус.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << /> Други српски репрезентативац у екипи Јувентуса Душан Влаховић утакмицу је почео са клупе за резерве, а у игру је ушао у 68. минуту.
У екипи Фјорентине није било српског репрезентативца Николе Миленковића, који је био на клупи за резерве.
Јувентус се налази на другом месту на табели са 26 бодова. "Стара дама" ће у наредном колу на свом терену играти са Каљаријем.
Фјорентина се после трећег узастопног пораза у Серији А налази на осмој позицији са 17 бодова, а у наредном колу дочекаће Болоњу.