Izvor: RTS, 28.Okt.2023, 20:49

Реми Радничког и Спартака, Панчевци везали другу победу

Фудбалери Радничког и Спартака одиграли су у Нишу 1:1, у утакмици 13. кола Суперлиге Србије. Железничар из Панчева у Сурдулици остварио другу узастопну победу у такмичењу - 0:1.
Прва утакмица суботњег програма 13. кола Суперлиге Србије припала је гостима >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << из Панчева, пошто је Железничар у Сурдулици остварио је минималан тријумф.
Једини гол на мечу постигао је Александар Ђорђевић у 49. минуту утакмице.
Панчевци су тако везали другу победу у такмичењу и после непотпуног 13. кола заузимају 14. позицију на табели са 10 освојених бодова, док је Радник позицију испод са бодом мање.
Раднички и Спартак у Нишу су одиграли без победника 1:1.
Гости су повели у првом полувремену голом Тодороског већ у 7. минуту, али је бод домаћину донео Ивеља у 67. минуту.
Раднички је на 11. позицији са 12 бодова, Спартак је осми са 16.