Izvor: RTS, 05.Okt.2023, 23:45

Живковић стрелац у победи Паока над Ајнтрајтом, борбени Зрињски пао у последњем минуту на "Вила парку"

Фудбалери Паока савладали су Ајнтрахт са 2:1 у мечу другог кола групе Г Лиге конференција. Првак Босне и Херцеговине Зрињски поражен је у сусрету групе Е са 1:0 од Астон Виле у Бирмингему.
Голове за Паок постигли су српски репрезентативац Андрија >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Живковић у 28. и Константинос Кулиеракис у 92. минуту.
Једини стрелац за Ајнтрахт био је Омар Мармуш у 68. минуту.
У другом мечу групе Г Абердин и Хелсини су одиграли без победника, 1:1.
Прво место на табели држи Паок са шест бодова, Ајнтрахт је освојио три, док су Хелсинки и Абердин сакупили по један.
Зрињски после сензационалне победе над АЗ Алкмаром 4:3 у првом колу се одлично показао против Астон виле у Бирмингему. Нажалост, нису имали среће и примили су гол у четвртом минуту судијске надокнаде. Стрелац за Астон вилу био је Џон Мегин.
Победом Аз Алкмара против Легије 1:0, све четири екипе у групи Е су изједначене са по четири бода.
Фенербахче је у другом мечу другог кола групе Х у Трнави победио Спартак 2:1.
Капитен српске репрезентације Душан Тадић заиграо је за Фенербахче тек од 84. минута. За екипу Спартака играо је бивши фудбалер Црвене звезде Андреј Ђурић.