Izvor: RTS, 03.Okt.2023, 00:19

Фјорентина убедљива против Каљарија

Фјорентина је у седмом колу Серије А на свом терену рутински савладала Каљари 3:0, Монца је била боља од Сасуола 1:0, док су Торино и Верона одиграли без голова.
Фјорентина је од самог старта меча била бољи ривал, што се најбоље видело по постизању >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << првог гола.
Домаћин је мрежу Каљарија затресао већ у трећем минуту преко Гонзалеза, да би Досена у 21. аутоголом дуплирао предност Виоле.
Коначан резултат поставио је Нзола у судијској надокнади меча на асистенцију Мандрагоре.
Никола Миленковић је у Фјорентини одиграо цео меч.
Монца је у гостима савладала Сасуоло минималним резултатом, а једини гол на мечу постигао је Коломбо у 66. минуту.
Торино је без голова ремизирао са Вероном, а српски репрезентативци Немања Радоњић и Иван Илић на терену провели су по 54. минута.