Izvor: RTS, 29.Sep.2023, 20:52

Војводина преживела ИМТ на "Карађорђу"

Фудбалери Војводине су у утакмици 10. кола Суперлиге Србије савладали ИМТ Нови Београд са 2:1.
Војводина је на "Карађорђу" у завршници успела да савлада неугодну екипу ИМТ-а.
"Лале" су у првом полувремену имале креативнију игру, више шутева ка голу >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << ривала, али су успели да постигну само један погодак. Прецизан за домаћина био је Ивановић у 12. минуту.
Казна за промашаје у наставку сусрета уследила је из прве и једине прилике гостујуће екипе у првом полувремену. У 41. минуту после центаршута са леве стране Луковић је успео да стигне до поравнања.
У другом полувремену гости из Београда били су бољи ривал, али је Ивановић у 73. минуту постигао свој други гол на мечу и други у дресу Војводине и тако ставио тачку на овај сусрет.