Izvor: RTS, 26.Sep.2023, 23:23

Милик донео Јувентусу нова три бода

Фудбалери Јувенстуса савладали су екипу Лечеа 1:0 у оквиру шестог кола италијанске Серије А. Једини стрелац на мечу био је Аркадијуш Милик.
Након пораза од Сасуола, Јувентус је успео да се врати на победнички колосек, тријумфом над Лечеом.
Прво полувреме утакмице завршено је без голова, а у другом Милик је поставио коначан резултат у 57. минуту.
Вестон Мекени је центрирао, а Андријен Рабио главом пребацио на другу стативу одакле је Милик био прецизан.
Тренер тима из Торина Масимилијано Алегри је из стартне поставе против Лечеа изоставио српске репрезентативце, Филипа Костића и Душана Влаховића.
Костић је ушао у 72. минуту уместо Алесандра Камбијаса, док је Влаховић заменио стрелца Милика у 78. минуту.
Јувентус у наредном колу гостује у Бергаму код екипе Аталанте, адок Лече дочекује Наполи.