Izvor: RTS, 04.Sep.2023, 23:50

Реми Железничара и Чукаричког

Фудбалери Железничара и Чукаричког одиграли су у Панчеву нерешено 2:2, у утакмици шестог кола Суперлиге Србије.
Женезничар је на полувремену имао 2:0 против Чукаричког који се очигледно налази у лошој форми на почетку сезоне, јер су одиграли четврти >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << меч заредом без тријумфа.

Голове за домаћи тим су постигли Александар Ђорђевић у 30. минуту и Лазар Романић у 35. минуту.
За београдски клуб били су прецизни Игор Миладиновић у 48. минуту и Михајло Цветковић у 82. минуту.
У наредном колу екипа Железничара гостује у Бачкој Тополи екипи ТСЦ-а, док Чукарички на свом стадиону игра са Црвеном звездом.