Izvor: RTS, 02.Sep.2023, 09:28

Митровић хет-триком засенио Бензему и донео велику победу Ал Хилалу против шампиона Ал Итихада

Српски фудбалер Александар Митровић постигао је три гола у спектакуларном дербију Саудијске Арабије у ком је његов Ал Хилал као гост победио шампиона Ал Итихад резултатом 4:3 и тако преузео прво место на табели.
Митровић је постигао голове у 20. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << и 60. минуту из игре, а у 65. из пенала.
Цео меч за Ал Хилал одиграо је и Сергеј Милинковић-Савић који је био асистент Салему Ал Давсарију за победоносни гол гостију у 71. минуту.
Голове за домаћу екипу дали су Ромарињо у 16, Карим Бензема у 38. и Абдеразак Хамдала у 45+8. минуту.
После пет одиграних кола Ал Хилал има 13 бодова и налази се на првом месту, испред Ал Итихада који је вечерас доживео први пораз у сезони.