Izvor: RTS, 01.Sep.2023, 23:36

Реми Борусије и Хајденхајма

Фудбалери Борусије Дортмунд и Хајденхајма одиграли су нерешено у Дортмунду 2:2, у мечу трећег кола немачке Бундеслиге.
Борусија је одиграла други узастопни реми, након нерешеног резултата са Бохумом, екипа из Дортмунда није успела да освоји три >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << бода ни против новајлија у Бундеслиги.

Стрелци за Борусију били су Јулијан Брант у седмом и Емре Џан из пенала у 15. минуту.
Голове за Хајденхајм постигли су Ерен Динкчи у 61. и Тим Клајндинст из пенала у 82. минуту.
У наредном колу Борусија ће гостовати код Фрајбурга, док ће Хајденхајм дочекати Вердер.