Izvor: RTS, 27.Avg.2023, 19:54

Кејн двоструки стрелац у новој победи Бајерна

Фудбалери бајерна савладали су у Минхену екипу Аугсбурга 3:1, а два гола постигао је Хари Кејн.
После убедљивог тријумфа у Бремену на отварању сезоне, Бајерн је остварио још један лак тријумф, овога пута против Аугсбурга 3:1.
Баварци су питање >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << победника практично решили још у првом полувремену, у којем су стекли два гола предности.
Удокај је у 32. минуту постигао аутогол, да би Хари Кејн у 40. прецизно извео једанаестерац.
Енглески нападач је у 69. минуту другим голом на мечу донео екипи Томаса Тухела три гола предности, да би коначан резултат поставио Хрват Дион Бељо у 86.
У првој утакмици дана, Мајнц и Ајнтрахт играли су 1:1.