Izvor: RTS, 20.Avg.2023, 00:15

Тотенхем славио против Манчестер јунајтеда, Алварез спасао Сити

Фудбалери Тотенхема победили су Манчестер јунајтед 2:0 (0:0) у мечу другог кола Премијер лиге.
После ремија 2:2 са Брентфордом у првом колу, Тотенхем долази до првог тријумфа у сезони и у ери после Харија Кејна.
Мреже су мировале у првом полувремену, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << више узбуђења је виђено у наставку.
Први погодак је виђен у 49. минуту, дело је Папеа Матара Сара. Дефанзивац Јунајтеда Лисандро Мартинез је одмогао свом тиму и повисио на 2:0, што је био и коначан резултат меча.
"Црвени ђаволи" су после минималне победе над Вулвсима уписали и први пораз.
Наредни ривал је Бормнут, док Манчестер јунајтед дочекује Нотингем форест.
Манчестер сити је на "Етихаду" минималним резултатом славио против Њукасла.
Хулијан Алварез је постигао победоносни гол  у 31. минуту.
 Сити је дошао до друге победе, јер су у првом колу у гостима победили Барнли, а Њукасл је остао на три бода зарађена против Астон Виле.
У наредном колу, Сити ће гостовати код Шефилда, док Њукасл дочекује Ливерпул.