Izvor: RTS, 18.Avg.2023, 22:52

Нотингем форест уписао први тријумф ове сезоне у Премијер лиги

Фудбалери Нотингем фореста савладали су на домаћем терену екипу Шефилд јунајтеда 2:1 у оквиру другог кола Премијер лиге.
Нотингем форест је уписао први тријумф ове сезоне у Премијер лиги, након пораза од Арсенала у првом колу, у другом су савладали >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << тим Шефилда.

Први гол на мечу виђен је у трећем минуту утакмице, стрелац је био Таиво Авонији који је довео Нотингем форест до предности.
До краја првог полувремена није било голова.
У наставку меча, Шефил је брзо стигао до изједначења, а стрелац првог гола за гостујући тим био је Густаво Хамер у 48. минуту.
У утакмици високог интензитета екипе су се смењивале у офанзиви, али су дисциплиновани браниле свој шеснаестерац.
Међутим, тријумф домаћој екипи донео је Крис Вуд у 90. минуту меча, након продора Сержа Оријеа и центаршута са десне стране терена.
Нотингем форест у наредном колу гостује код екипе Манчестер јунајтеда, док Шефилд дочекује Манчестер сити.