Izvor: RTS, 18.Avg.2023, 20:25

ИМТ савладао Чукарички, Матић дебитовао поразом

Фудбалери ИМТ-а савладали су екипу Чукаричког 3:0 у оквиру четвртог кола Суперлиге Србије. Игор Матић, нови тренер тима с Бановог брда дебитовао је поразом.
ИМТ је уписао другу победу у Суперлиги Србије, након тријумфа над Новим Пазаром, савладали >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << су и Чукарички.

Вођство екипи с Новог Београда донео је Лука Луковић у 34. минуту, после асистенције Вељка Кијевчанина, а Урош Стаменић голом у 58. минуту после контранапада донео је двоструку предност домаћину овог меча.
Милош Луковић је у 92. минуту после додавања резервисте Виктора Живојиновића поставио коначан резултат на утакмици.
ИМТ тренутно има седам бодова, као и Чукарички који је доживео први пораз у сезони као и нови тренер Игор Матић црно-белих са Бановог брда.
Чукарички ће пре петог кола у Суперлиги Србије гостовати у Атини код екипе Олимпијакоса у првом плеј-оф мечу за Лигу Европе.
У наредном колу ИМТ ће гостовати код екипе ТСЦ-а, док ће Чукарички дочекати Радник.