Izvor: RTS, 13.Avg.2023, 22:48

Спартак бољи од Железничара, без голова у Крушевцу

Екипа Спартака савладала је у Суботици тим Железничара из Панчева 2:0, у утакмици трећег кола Суперлиге Србије. У Крушевцу није било голова, у дуелу Напретка и Војводине.
Фудбалери Спартака дошли су до друге победе у Суперлиги Србије, пошто су у >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << утакмици трећег кола на свом терену савладали екипу Железничара из Панчева 1:0.
Први гол на мечу постигао је Бијеловић у 24. минуту, а исти играч је садам минута касније промашио пенал.
У 39. минуту и гости су промашили ударац са 11 метара да би Спартак у само два минута у финишу меча оверио победу, головима Убипарипа и Рошевића.
Спартак је пети на табели Суперлиге са шест освојених бодова, Железничар је остао на три бода освојена у првом колу.
У првој утакмици дана, Напредак и Војводина одиграли су у Крушевцу без голова.