Izvor: RTS, 12.Avg.2023, 23:41

Реал победом започео шпанску Примеру

Фудбалери Реал Мадрида савладали су на гостовању екипу Атлетик Билбаа 2:0 у оквиру првог кола шпанске Примере.
Реал је током већег дела меча био доминантан тим, наметнуо је свој темпо, док се Атлетик Билбао углавном бранио.

Родриго у је 29. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << минуту довео Реал до предности, а Џуд Белингем је седам минута касније поставио коначан резултат меча.
Мадриђани су до краја утакмице задржали предност и без већих проблема остварили први тријумф у Примери.
Фудбалери Реал Сосиједада и Ђироне одиграли су у Сан Себастијану 1:1, у првом колу шпанске Примере.
Повео је Сосиједад голом Такефуша Кубоа у петом минуту, а изједначење Ђирони донео је Артем Довбик голом у 72. минуту.
У наредном колу Сосиједад ће дочекати Селту, док ће Ђирона угостити Хетафе.