Izvor: RTS, 03.Jul.2023, 15:41
Стефан Ђоковић асистира оцу Новаку током загревања на Вимблдону
Стефан Ђоковић, син Новака Ђоковића, постсао је атракција пред почетак Вимблдона, пошто је максимално укључен у очеве припреме. Организатори Вимблдона су забележили на какве све начине доприноси Новаковом што бољем загревању пред дуел првог кола са Аргентинцем >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Педром Качином.
Старији син Стефан максимално је посвећен тенису од малена. Редовно се појављују снимци његових тренинга са оцем Новаком, још док је, у шали речено, рекет био већи од њега самог.
Равноправан асистент стручном штабу, Стефан је укључен у Новакове тренинге и загревање пред травнати гренд слем. Као прави асистент, креће се крај аут-линије и скупља лоптице. Такође, носи опрему, торбе и рекете, а колико га цене у Новаковом тиму говори и то да се и он придружи у заједничком поздраву.
Меч Ђоковић-Качино је у току, десио се прекид због кише и затврарања крова.







