Izvor: RTS, 25.Jun.2023, 18:21

Коларић и Клашнић бронзани на Балканском првенству у одбојци на песку

Српски репрезентативци Лазар Коларић и Ђорђе Клашнић освојили су бронзане медаље на Балканском првенству у одбојци на песку у турском Баликесиру, саопштио је Одбојкашки савез Србије.
Коларић и Клашнић су у мечу за треће место савладали молдавски >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << пар Добчис/Корсаков са 2:0, по сетовима 21:10 и 21:13. Вукашин Рајковић и Марко Макарић су на крају заузели седмо место.
Златна медаља припала је турским одбојкашима Оздемиру и Куру, који су у финалу савладали сународнике Мермера и Урлуа 21:11 и 22:20.