Izvor: RTS, 21.Maj.2023, 17:52

Лука Јовић стрелац у ремију Фјорентине и Торина

Фудбалери Торина и Фјорентине одиграли су без победника, 1:1 у 36. колу италијанске Серије А. Лече и Специја одиграли су без голова.
Атрактиван и динамичан дерби одиграли су Торино и Фјорентина у претпоследњем колу Серије А.
Гости су повели голом >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << српског репрезентативца Луке Јовића у 48. минуту који је уочи почетка другог полувремена ушао у игру.
Торино је изједначио поготком Антонија Санабрије у 66. минуту. За екипу Торина цео меч је одиграо српски голман Вања Милинковић-Савић. Иван Илић је такође одиграо свих 90 минута за Торино, док Немања Радоњић није био у тиму због повреде.
Српски репрезентативац Алекса Терзић одиграо је цео меч за Фјорентину, док је Никола Миленковић био на клупи за резерве. Торино је 11. на табели са 50 бодова, док је Фјорентина 11. са истим бројем бодова.
Торино ће у наредном колу гостовати Специји, док ће Фјорентина дочекати Рому. Лече и Специја одиграли су без голова.