Izvor: RTS, 19.Maj.2023, 22:41

Реми Сасуола и Монце

Фудбалери Сасуола ремизирали су на домаћем терену са екипом Монце 1:1 у оквиру 36. кола италијанске Серије А.
Две екипе одиграле су занимљиву утакмицу која није имала резултатски значај јер су оба тима на средини табеле италијанског шампионата. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
Сасуоло је бољу игру у првом полувремену крунисао голом Берардија из пенала у шестом минуту судијске надокнаде.
У другом делу игре, Монца је заиграла добро, гости су до гола стигли у 60. минуту преко Патрика Ћурије у 60. минуту.
У 68. минуту Сасуоло остаје са играчем мање јер други жути картон добија Тресолди. Од тог тренутка Монца је била још агресивнија али није успела да дође до потпуног преокрета.