Izvor: RTS, 12.Maj.2023, 23:22

Сергеј Милинковић-Савић донео реми Лацију у дуелу са Лечеом

Фудбалери Лација на свом терену одиграли су нерешено 2:2 у 35. колу Серије А. Реми домаћем тиму донео је Сергеј-Милинковић Савић голом у последњем минуту игре.
Лацио је у лошој форми, уписали су и другу утакмицу заредом без тријумфа, а на последња пет >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << дуела убележили су само један тријумф, баш као и Лече који заузима 16. место у италијанском шампионату.

Вођство Лацију донео је Ћиро Имобиле у 34. минуту игре, а само минуту пре примљеног гола фудбалер Лечеа Габријел Стефреца је био непрецизан из пенала.
Ипак, гости су до краја првог дела игре стигли до поготка у 47. минуту, стреалц је био Реми Оудин.
Након петнаестоминутне паузе, исти играч довео је Лече у вођство, Оудин је погодио у 51. минуту на асистенцију Стефреце.
Деловало је да ће Лече из Рима однети три бода, али је репрезентативац Србије Сергеј Милинковић-Савић успео да избори реми, голом у 94. минуту.
Лацио је на трећем месту и у следећем колу гостује у Удинама, код екипе Удинезеа, док Лече дочекује Специју.