Izvor: RTS, 09.Maj.2023, 21:22

Нишлије славиле у Крушевцу, Младост у Лучанима боља од Радника

Фудбалери Радничког из Ниша победили су на гостовању екипу Напретка са 2:1 (2:1) у утакмици четвртог кола плеј-аута Суперлиге Србије, док је Младост на свом терену савладала екипу Радника 2:0.
Голове за тим из Ниша постигли су Саша Марјановић у 15. минуту >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << и Миљан Шкрбић у 30. минуту.
Једини гол за домаћи тим постигао је Небојша Бастајић у 48. минуту првог полувремена.
Напредак је остао на деветој позицији са 37 освојених бодова, док је Раднички на 12. месту са 32 бода.
У наредном колу клуб из Ниша дочекује фудбалере Јавора, док Напредак гостује Колубари.
Фудбалери Младости победили су у Лучанима екипу Радника 2:0 (2:0).
За домаћи тим су погађали Марко Мирић у 5. минуту и Владимир Силађи у 12. минуту.
Овом победом Младост је заузела 12. позицију са 32 бода, док је Радник пао на 15. место са 30 бодова.
У наредном колу фудбалери Младости гостују Спартаку у Суботици, док Радник на свом стадиону дошекује Младост из Новог Сада.