Izvor: RTS, 03.Maj.2023, 23:02

Сити се победом вратио на прво место, тријум Ливерпула

Фудбалери Манчестер ситија савладали су Вест хем са 3:0, а Ливерпул је надиграо Фулам са 1:0 у заосталим мечевима 28. кола Премијер лиге.
Сити се са нова три бода вратио на прво место на табели и има бод више од другопласираног Арсенала. Тим из Манчестера >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << има и утакмицу мање. Ливерпул је победом учврстио пету позицију и сада заостаје четири бода за јунајтедом.
Након првог полувремена, у коме није било голова, Сити је повео у 50. минуту, стрелац је био Аке. На 2:0 повисио је Халанд у 70.
Коначан резултат поставио је Фоден у 85. минуту.
Ливерпул је за један гол био бољи од Фулама. Стрелац одлучујућег поготка биој е Салах у 39. минуту из једанаестерца.