Izvor: RTS, 02.Maj.2023, 00:04

Билбао у финишу до бода против Мајорке

Фудбалери Мајорке и Атлетик Билбаа одиграли су 1:1 у утакмици 32. кола шпанске Примере.
Оба тима уписала су другу узастопну утакмицу без победе. Мајорка заузима 12. позицију, док је Атлетик Билбао на седмом месту.

Мајорка је повела у 58. минуту >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << преко Ли Кан Ина, а бод гостима донео је Ињаки Вилијамс са пенала у шестом минуту надокнаде утакмице.
Српски голман Предраг Рајковић бранио је цео меч за Мајорку, док Матија Настасић није играо због повреде.
У следећем колу Билбао дочекује Реал Бетис, док Мајорка гостује код Ђироне.
У другој утакмици Ђирона је савладала Севиљу 2:0.